Księgowa/Księgowy z językiem angielskim (min. B2)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość aktualnych przepisów księgowo-podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomość programów księgowych
  • Otwartość na ciągłą naukę
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
    prawa handlowego
  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Współpraca z interesariuszami (w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami, bankami etc.)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy