Księgowa/Księgowy w Spółdzielni Mieszkaniowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niewielka kameralna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zadworze” z siedzibą przy ul. Chmieleniec  w Krakowie, zarządzająca zasobem własnym oraz Wspólnotami Mieszkaniowymi zatrudni Księgową/Księgowego

 Główne obowiązki:

  • księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych
  • prowadzenie naliczeń opłat eksploatacyjnych dla lokali
  • rozliczanie i księgowanie mediów
  • uzgadnianie rozrachunków z mieszkańcami oraz kontrahentami
  • windykacja należności, kontrola należności, sporządzanie wezwań do zapłaty
  • wystawianie przelewów w systemie bankowości elektronicznej
  • redagowanie pism, wystawianie dokumentów księgowych i rozrachunkowych
  • kontakt z mieszkańcami w zakresie spraw księgowych, windykacyjnych, rozliczeniowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe
  • znajomość zagadnień rozliczania mediów i przepisów  ustawy o rachunkowości
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Spółdzielni Mieszkaniowej lub podmiocie zajmującym się zarządzaniem nieruchomościami
  • mile widziana znajomość programów  firmy MARHAL,

Prezentacja firmy

Niewielka Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządzająca własnym osie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse