Księgowa/Księgowy ( umowa na zastępstwo)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: KSI/12/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

-uzgadnianie rejestrów VAT;

- prowadzenie rozliczeń księgowych z obszaru gospodarki własnej (w szczególności rozliczanie delegacji oraz wydatków służbowych);

- monitorowanie i uzgadnianie z wyciągami bankowymi rozrachunków z kontrahentami;

- dekretowanie oraz księgowanie dokumentów;

-uczestniczenie w zamykaniu ksiąg na koniec miesiąca/roku m.in. uzgodnieniu kont, rejestracji i ewidencjonowaniu wewnętrznych dokumentów finansowo-księgowych;

- archiwizowanie dokumentów księgowych.

Oczekujemy:

- dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków;

-doświadczenie w księgowości;

- umiejętność analitycznego myślenia;

- umiejętność pracy w zespole;

- umiejętność organizacji pracy własnej;

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujmy:

-świetna lokalizacja i atmosfera;

-umowa na czas określony 18 miesięcy;

-firma będąca liderem w swojej branży.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.