Ksiegowa ds. Środków Trwałych (Północ Warszawy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za obszar środków trwałych (prowadzenie ewidencji, naliczanie amortyzacji), księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz będzie brała udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego.

Informacje o kliencie

NaszymKlientemjest międzynarodowa firma z branży dystrybucyjnej, będąca liderem na rynku w swej branży.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie amortyzacji i umorzeń,
  • Współpraca z innymi działami w celu rozliczania inwestycji (rozliczenie środków trwałych w budowie),
  • Księgowanie dokumentacji związanej z inwentaryzacją majątku spółki,
  • Obliczanie i ustalanie zobowiązań w podatku od nieruchomości i opłacie za wieczyste użytkowanie,
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej,
  • Współpraca w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie ewidencji i zarządzanie urządzeniami fiskalnymi.

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia w prowadzeniu ewidencji środków trwałych,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
  • Znajomość zasad i aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT,
  • Znajomość programu JDE lub innego systemu klasy ERP,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • Chęć poszerzania wiedzy w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność,
  • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rowzwoju zawodowego oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page