Kotroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa, dynamiczna firma biomedyczna, która poszukuje osoby na stanowisko (Junior) Financial Controllera.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w swojej codziennej pracy będzie skupiać się na budowaniu procesu raportowania i sprawozdawczości, tworzeniu procesów i procedur raportowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Aktywna współpraca ze spółkami z grupy w przygotowaniu pakietu raportowego pod konsolidację
  • Uczestnictwo w przygotowaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku - cykliczne uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych w procesie
  • Budowa narzędzi raportowych do konsolidacji - w ramach raportowania tygodniowego, miesięcznego, rocznego
  • Praca nad grupowym planem kont w ramach zespołu
  • Budowa procesu i narzędzi do uzgadniania transakcji wewnątrzgrupowych
  • Zarządzanie procesem kompensat rozrachunków w grupie
  • Wdrażanie procesu zarządzania pożyczkami wewnątrzgrupowymi od strony dokumentacyjnej i kalkulacji odsetek
  • Budowa procesu gromadzenia danych dotyczących zapasu i ich wyceny w kontekście korekt konsolidacyjnych - budowa modelu
  • Zebranie informacji o lokalnych planach kont i mappowanie ich do grupowego planu kont
  • Aktywne wsparcie dla spółek Grupy w przejściu na nowy format raportowania miesięcznego (nowe narzędzia, rozbudowane raportowanie)
  • Analizy ad hoc i projekty

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w consultingu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Proaktywność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w trybie hybrydowym

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page