Kosztorysant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
KosztorysantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowywanie wycen/ kosztorysów robót, w tym w oparciu o normy, katalogi np. KNR;
  • wsparcie kadry kontraktów w przygotowaniu wycen robót budowlanych wielobranżowych opartych na kosztorysach ofertowych;
  • przygotowanie wielobranżowych przedmiarów oraz kosztorysów na roboty zamienne, dodatkowe, uzupełniające łącznie z pozyskiwaniem ofert cenowych na zlecone zadania;
  • uczestnictwo w negocjacjach z Inwestorem w przedmiocie sporządzonych wycen;
  •  analiza treści SIWZ, weryfikacja dokumentacji projektowej oraz interpretacja specyfikacji technicznych i zapisów kontraktowych;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych – mile widziane w branży teletechnicznej, elektroenergetycznej, trakcji tramwajowej i kolejowej oraz sterowania ruchem kolejowym;
  • mile widziane doświadczenie w wycenach inwestycji infrastrukturalnych, w tym branży drogowej, kolejowej, melioracyjne, hydrotechnicznej, sanitarnej oraz przemysłowych, energetycznych, instalacji wewnętrznych;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i budowlanego;
  • wiedza techniczna z zakresu rozwiązań wielobranżowych;
  • znajomość zasad kosztorysowania oraz podstaw zapisów FIDIC;
  • biegła znajomość oprogramowania Norma Pro, Pakietu Office (Word, Excel), podstawowy obsługi AutoCAD;
  • analityczne myślenie i dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji po stronie Generalnego Wykonawcy w Dziale Warunków Kontraktowych;
  • możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce;
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • system benefitów;
  • pracę stacjonarną, niewymagającą dłuższych wyjazdów i delegacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.