Opis stanowiska pracy

Klinika Urody & SPA Team Beauty zatrudni Kosmetologa.

Kameralna Klinika Urody w Centrum Warszawy poszukuje kosmetologa z min. 6 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku kierunkowym.

Jeśli ten zawód to Twoja pasja i tylko z tym wiążesz swoją przyszłość APLIKUJ!

Wymagania:
min. 6 letnie doświadczenie w branży, ukończone studia kierunkowe
sympatyczna, otwarta na ludzi z umiejętnością rozmowy z klientem
doświadczenie w obszarze rozmowy z klientem oraz sprzedaży kosmetyków
wykonywanie perfekcyjnie podstawowych zabiegów min: henna, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne
dużym plusem będzie znajomość oraz doświadczenie w pracy z zaawansowanymi urządzeniami Hi-tech
znajomość j.angielskiego

Oferujemy:
pracę w miłym, wykwalifikowanym zespole
zatrudnienie w Klinice z szerokim wachlarzem usług, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
nowoczesny sprzęt Hi-tech
szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umjęjętności – proponowane po rozmawie kwalifikacynej i dniu próbnym

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem – za pośrednictwem portalu.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej do 19.02.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Klinika Urody & SPA<br/>oferuje usługi z zakresu kosmetyki pielęg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna