Koordynator Zespołu w obszarze Płac

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W HRK Payroll Consulting okazujemy sobie nawzajem wsparcie, dbamy o relacje oraz współpracę, a także troszczymy się o najwyższą jakość świadczonej obsługi kadrowo-płacowej. Między innymi to sprawia, że jesteśmy przyjaznym miejscem pracy i nasi Pracownicy zostają
z nami na dłużej.

HRK Payroll Consulting specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją personalną i profesjonalnym rozliczaniu wynagrodzeń. Naszymi atutami są wiedza i doświadczenie zespołu. Tworzą go konsultanci z wieloletnią praktyką w działach personalnych i firmach doradczych. Podejmując współpracę z Klientem, staramy się przede wszystkim zrozumieć jego potrzeby. Budujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Obsługujemy Klientów reprezentujących wszystkie branże i rodzaje działalności. Dostarczamy narzędzia, które pozwalają prowadzić świadomą politykę personalną.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy dynamicznych osób na stanowisko:

Koordynator Zespołu w obszarze PłacMiejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za koordynowanie procesami pracy i obsługi Klientów realizowanymi  przez zespół kilkunastu specjalistów.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa płacowa wybranych Klientów
  • koordynowanie pracą, ustalanie zastępstw i zarządzanie urlopami oraz innymi nieobecnościami w pracy oraz merytoryczne wsparcie pracowników działu z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • odpowiedzialność za wdrożenia usług u nowych Klientów
  • opracowywanie i aktualizacja procedur  i instrukcji wewnętrznych
  • sporządzanie okresowych raportów, sprawozdań, audytów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • minimum 5 -letni staż pracy w obszarze administracji płacowej
  • biegła znajomość i przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • biegła obsługa programu TETA i Płatnik
  • doskonała organizacja pracy
  • otwartość na współpracę i chęć dzielą się swoimi pomysłami

Oferujemy:

  • wsparcie Menedżera w trakcie okresu wdrożenia w nową rolę
  • narzędzia i niezbędną wiedzę, które będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji menedżerskich
  • możliwość uczestniczenia w projektach rozwojowych realizowanych przez naszą Firmę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.