Koordynator Transportu międzynarodowego!!

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów z Branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie!

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz prace w pełnym wymiarze godzin

• Niezbędne narzędzia do pracy: (Samochód służbowy, telefon, laptop)

• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach rozwoju firmy

Zakres obowiązków:

• Organizacja oraz koordynowanie transportów w relacjach międzynarodowych

• Kompleksowa obsługa zleceń transportowych Klienta

• Obsługa systemów Trimble/Interlan, Speed

• Dbanie o optymalizację tras oraz kosztów

Oczekiwania:

• Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku koordynatora/dyspozytora/ spedytora w transporcie międzynarodowym

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziana znajomość dodatkowego języka (rosyjski, włoski, niemiecki, francuski)

• Wiedza z zakresu sektora spedycji międzynarodowej

• Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców

• Znajomość systemów trimble/interlan

• Dyspozycyjności do pracy w 1 weekend w miesiącu.

• Dyspozycyjności do pracy w godzinach 08:00 - 17:00.

• Dla chętnych! Możliwa praca 2 tyg w miesiącu w godzinach nocnych! (Pełen wymiar pracy!).

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
5.500,00 zł - 9.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne