Koordynator Testów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1129966

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR TESTÓW

Lokalizacja: Warszawa/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa
Stawka: 70 - 90 zł netto/h

Zadania:
  • Wytworzenie i uzgodnienie planu testów,
  • Weryfikacja i zaplanowanie dostępności środowisk testowych systemów,
  • Koordynacja testów wewnętrznych dostawcy,
  • Koordynacja testów akceptacyjnych,
  • Koordynacja testów SIT,
  • Raportowanie problemów i odchyleń od planu testów projektu,
  • Zarządzanie narzędziami wspierającymi realizację testów,
  • Proaktywne zarządzanie cyklem naprawy oprogramowania

Wymagania:
  • Znajomość specyfiki testów, znajomość infrastruktury / środowisk
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w planowaniu harmonogramu testów i dopilnowywaniu jego realizacji
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju testów: funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, manualnych, automatycznych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami
  • Znajomość procesu Problem Managementu

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland