Koordynator Testów

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:
- Zarządzanie testami w projektach związanych z integracją Banków;
- Koordynowanie pracy zespołu;
- Nadzorowanie procesu zarządzania defektami;
- Współpraca z dostawcami zewnętrznymi;
- Raportowanie wyników pracy zespołu;
- Bliska współpraca z biznesem.

WYMAGANIA:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu i koordynowaniu testami oprogramowania;
- Szeroka wiedza z zakresu testów funkcjonalnych;
- Doświadczenie w koordynacji i wykonywaniu testów funkcjonalnych;
- Doskonała znajomość JIRA;
- Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM;
- Zdolności analityczne;
- Komunikatywność, otwartość, umiejętność organizowania pracy własnej oraz współpracy z innymi.

MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie w realizacji projektów w sektorze bankowym;
- Wykształcenie wyższe informatyka lub pokrewne;
- Certyfikat ISTQB (Test Manager).

OFERUJEMY:
- Rozwój - jesteśmy firmą specjalizująca się w Quality Assurance, więc jesteśmy idealnym miejscem do poszerzania kompetencji - oferujemy szkolenia i pomoc bardziej doświadczonych kolegów;
- Dbamy o ciało - dofinansowujemy karty sportowe i pakiet medyczny;
- Integrację - lubimy się poznawać! Często razem wyjeżdżamy i spotykamy się aby spędzić wspólnie czas.

B2Bnetwork