Koordynator Testów

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Zarządzanie testami w projektach z obszaru Business Intelligence
  • Koordynowanie pracy zespołu scrumowego
  • Nadzorowanie procesu zarządzania defektami
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Raportowanie wyników pracy zespołu
  • Bliska współpraca z biznesem

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu i koordynowaniu testami oprogramowania
  • Szeroka wiedza z zakresu testów funkcjonalnych
  • Doświadczenie w koordynacji i wykonywaniu testów funkcjonalnych w obszarze Business Intelligence
  • Doskonała znajomość JIRA
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność organizowania pracy własnej oraz współpracy z innymi

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikat ISTQB (Test Manager)
  • Doświadczenie w realizacji projektów w sektorze bankowym
  • Wiedza/doświadczenie w zakresie testów automatycznych
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w firmie zorientowanej na obszar QA
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, w tym możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, wyjazdy integracyjne

B2Bnetwork