In Temporis Polska Sp. z o.o.

Koordynator Projektu

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz koordynację, realizację i administrację projektów związanych z zatrudnianiem pracowników.
Zadania na stanowisku:
• Utrzymywanie i rozwijanie wysokich standardów współpracy z Klientami
• Opieka nad pracownikami
• Obsługa administracyjna pracowników
• Wsparcie działu kadr i płac podczas rozliczeń czasu pracy pracowników
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• Raportowanie wyników pracy do Przełożonego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedza z zakresu prawa pracy
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.