Koordynator projektów HR

Sedulus Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska
  • sporządzanie umów i ofert pracy
  • koordynowanie projektami na terenie Opolszczyzny
  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami
  • wyszukiwanie zakwaterowań
  • kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
Wymagania stanowiska
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • znajomość prawa pracy i procesów HR
  • umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • prawo jazdy i samochód (wymóg konieczny!)
Oferujemy
  • umowę o pracę + motywacyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • nabycie doświadczenia w obsłudze Klienta
  • realizację własnych pomysłów
  • wsparcie na wszystkich etapach – wdrożymy Cię i pomożemy Ci się rozwinąć
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.