Operator wózka widłowego w Regensburg → od 18,84€ brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Regensburg, zagranica

Miejsce pracy: Regensburg
Opis stanowiska
  • Obsługa wózka widłowego
  • Komisjonowanie za pomocą wózka
  • Proste prace magazynowe
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Praca w systemie 3-zmianowym
Wymagania stanowiska
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Wymagane prawo jazdy
  • Wymagane niemieckie uprawnienia na wózek widłowy
    oraz uprawnienia na dźwigi
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18,84€ brutto/h
  • Rosnące cyklicznie wynagrodzenie
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • Pracę w renomowanej Firmie
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy