Koordynator Opieki Medycznej - Warszawa Mokotów

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Nowoczesna klinika na Mokotowie zatrudni pielęgniarkę lub położną na stanowisko Koordynatora Opieki Medycznej.

Zadania na tym stanowisku:

  • stały kontakt z pacjentami podczas procesu leczenia,

  • nadzór nad dokumentacją medyczną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie zmian 12-godzinnych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki organizowanym szkoleniom,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i profesjonalnym zespole.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu i dyplom ukończenia szkoły,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • empatia, nastawienie na dobro pacjenta.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.