Koordynator operacyjny (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, Polska, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Polska
Obowiązki:
  • zarządzanie zespołem kurierów / dostawców,
  • koordynacja operacji, procesów i codziennych działań zespołu miasta,
  • opracowywanie i wdrażanie systemu planowania dostaw,
  • aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji procesów operacyjnych,
  • rekrutacja i bieżąca obsługa kurierów / dostawców pod kątem HR,
  • analiza i ocena wydajności pracy podległego zespołu,
  • raportowanie i bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w branży dostawczej / kurierskiej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • znajomość aplikacji MS Excel na poziomie dobrym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
  • pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych dzięki pakietowi wdrażającemu,
  • pracę w ambitnym, zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy