Koordynator / Inżynier Rezydent / Kierownik Zespołu

INIKO Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

- koordynację i nadzór umów na roboty budowlane

- zarządzanie oraz współpracę z nadzorem autorskim

- zwoływanie, organizowanie i przewodniczenie w miesięcznych Radach Budowy i cotygodniowych Radach Technicznych

- wprowadzanie w trakcie realizacji robót (w porozumieniu z nadzorem autorskim) zaleceń Zamawiającego i/lub Wykonawcy robót

- dokonywanie z projektantami stosownych uzgodnień oraz egzekwowanie uzupełnień w ramach prowadzonego nadzoru autorskiego

Wymagania

- uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych - Warunek konieczny

- 5 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi w tym 3 lestnie doświadczenie zawodowe przy zarządzaniu pracami związanymi z realizacją inwestycji w zakresie oczyszczalni ścieków lub sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej w ramach projektu dofinansowanego ze środków zewnętrznych zarówno krajowych jak i Unii Europejskiej o wartości całkowitej min. 5 mln zł na stanowisku Inżynier Rezydent / Kierownik Zespołu / Koordynator- Warunek konieczny

Prezentacja firmy

Spółka INIKO działa na polskim rynku od grudnia 2010 roku.<br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis