Koordynator ds. Przetargów i Analiz

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • Rozwój w obszarze silnie rozwojowego obszaru,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Obowiązki:

  • Koordynacja procesu przetargowego w organizacji,
  • Prowadzenie bazy danych przetargowych,
  • Analiza danych przetargowych, przygotowywanie benchmarków stawek etc.,
  • Kreowanie systemu analiz sprzedaży oraz raportowania,
  • Wsparcie działu sprzedaży w zbieraniu danych do przetargów,
  • Opieka nad zgodnością danych i funkcjonowaniem systemu CRM.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (obszar analiz sprzedaży),
  • Mile widziane doświadczenia w operacji lub sprzedaży w branży TSL,
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Sumienność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.