Koordynator ds. projektów edukacyjnych

90 Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na tym stanowisku:

Prowadzenie projektów edukacyjnych

Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi i partnerami działań eventowych

Organizacja i obsługa targów/konferencji/eventów

Opracowywanie i redakcja dedykowanych materiałów marketingowych

Rozwój projektów u obecnych klientów firmy

Kreowanie i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające:

 Wykształcenie wyższe,

 Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy organizacji konferencji

 Doskonała organizacja pracy

 Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

 Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

 Dobra znajomość j. angielskiego

 Chęć pracy w Zespole nastawionym na sukces z dużym poczuciem humoru

 Prawo jazdy kat. B

90 Consulting oferuje Tobie:

 Pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym, w młodym i dynamicznym Zespole

 Narzędzia zapewniające komfort wykonywanej pracy

 Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy

 Dużą samodzielność i możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma 90 Consulting jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się firmą istni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia