Koordynator ds. Marketingu & PR

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Koordynatora ds. Marketingu & PR.

Jeśli chciałbyś rozwijać swoją karierę w firmie o wysokich standardach pracy, wyślij do nas swoją aplikację!

Koordynator ds. Marketingu & PRMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Dbałość o komunikację marketingową w mediach poprzez komentowanie bieżących wydarzeń na rynku pracy, nawiązywanie współpracy z dziennikarzami
  • Pisanie i redagowanie artykułów do prasy i mediów internetowych
  • Prowadzenie komunikacji na portalach społecznościowych
  • Opieka merytoryczna nad stroną www
  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy
  • Prowadzenie badań dotyczących rynku pracy i dbałość o promocję wyników, wizualizację marki, grafik i innych materiałów marketingowych

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu, w tym minimum 2 lata w prowadzeniu działań marketingowych w obszarze digital
  • Umiejętność pracy na małych budżetach z nastawieniem na dostarczanie i promowanie content marketingu
  • Umiejętność samodzielnego pisania i redagowania artykułów, raportów
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań stanowić będzie bardzo duży atut
  • Doświadczenie w kontaktach z dziennikarzami

Oferujemy:

  • Fajną i pełną wyzwań pracę
  • Świetną atmosferę
  • Bardzo dużą samodzielność w działaniu
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • System premiowy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach z obszaru marketingu i PR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.