Koordynator ds.logistyki

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. logistyki. Osoba ta będzie skupiała swoje zadania w obszarze beksportu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo handlowo-usługowe skupiające swoją działalność w obszarze spożywczym (commodity). W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. logistyki w dziale eksportu.

Opis stanowiska

  • Wsparcie organizacji od strony logistyki w dziale eksportu, w tym:
    - Monitorowanie załadunku produktów
    - Przygotowywanie harmonogramów pracy dla firm transportowych
    - Miesięczne prognozowanie usług logistycznych
  • Obsługa transportu
    - wystawianie i weryfikacja dokumentów transportowych, rozpatrywanie reklamacji, kontrolowanie kosztów wysyłek, archiwizacja dokumentów, raportowanie poziomu wskaźnika KPI do działu logistyki
  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizację całego łańcucha dostaw
  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych i udział w spotkaniach z kluczowymi kontrahentami

Profil kandydata

  • Wymagane wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość systemu JD Edwards
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze commodity
  • Znajomość reguł Incoterms
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: m.in: kartę multi-sport, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Pakiet premiowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page