Koordynator Biura/ Wsparcie zarządu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usług, poszukuję doświadczonej/doświadczonego Koordynatora biura.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa, będąca liderem w swojej branży i posiadająca swoje biura w ponad 180 krajach. Połączenie globalnej i nowoczesnej korporacji, z rodzinną i serdeczną atmosferą.

Firma zlokalizowana jest na warszawskim Rakowie.

Opis stanowiska

  • Udział w bieżących projektach administracyjnych, w tym w zadaniach związanych z przeprowadzkami i aranżacją przestrzeni biurowej,
  • Zamówienie sprzętów biurowych, dbanie o ich serwisowanie i zaopatrzenie w niezbędne akcesoria,
  • Współpraca z firmami kurierskimi, korporacjami taxi i innymi dostawcami usług,
  • Organizowanie i przygotowywanie dokumentów i umów, tworzenie raportów i analiz na potrzeby firmy,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz biura,
  • Wsparcie dyrektora w codziennej pracy (organizacja podróży służbowych, zarządzanie kalendarzem, przygotowywanie prezentacji i innych dokumentów),
  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura,
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim,
  • Organizacja eventów (konferencje, obiady świąteczne, imprezy charytatywne),
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy (dział prawny, kadry, księgowość, inne) oraz z centralą,
  • Przygotowywanie spotkań i dbanie o przyjęcie gości,
  • Dbałość o przygotowywanie i rozliczanie budżetu

Profil kandydata

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Inicjatywa i doskonała organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista i kompetencja interpersonalna

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i pakiet benefitów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku,
  • Interesujący zakres zadań oraz rozwój zawodowy w obszarze administracji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page