Kontroler Wewnętrzny / Audytor Wewnętrzny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze wzrostem biznesu poszukujemy kandydata na samodzielne stanowisko Audytora Wewnętrznego / Kontrolera Wewnętrznego. Jest to nowe stanowisko w polskich strukturach. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za stworzenie systemu kontroli wewnętrznych na szczeblu lokalnym oraz udział w prowadzeniu wszelkich audytów procesowych (end-to-end). Jest to rola bezpośrednio współpracująca z osobami zarządzającymi spółką w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży paliwowej.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie rocznego planu audytów we współpracy z kadrą zarządzającą
  • Samodzielne prowadzenie projektów audytowych
  • Prezentacja wyników oraz proponowanie rekomendacji zmian
  • Wdrożenie systemu kontroli wewnętrznych
  • Analiza i ocena procesów biznesowych pod kątem działania mechanizmów kontrolnych
  • Weryfikacja wewnętrznych procedur i standardów celem minimalizacji ryzyka
  • Zapewnienie zgodności poszczególnych procesów i procedur ze standardami grupy
  • Współpraca z globalnymi zespołami kontroli wewnętrznych oraz audyty wewnętrznego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowanie Finanse i Rachunkowość / Zarządzanie
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w audycie wewnętrznym lub firmie doradczej w obszarze zarządzania ryzykiem
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Certyfikat CIA będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i samodzielności oraz pro aktywne nastawienie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nabycia akcji spółki ze zniżką
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page