Kontroler Jakości

PZL S.A.

Warszawa, mazowieckie

PZL S.A.
PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A to połączenie 90 lat pionierskiej tradycji w przemyśle lotniczym i przynależności do Grupy AIRBUS, największej w Europie i jednej z największych na świecie firm sektora lotniczego, kosmicznego i obronnego. Obecnie dla naszych klientów produkujemy struktury lotnicze do samolotów wojskowych i cywilnych, komponenty dla sektora kosmicznego, serwisujemy samoloty CASA oraz świadczymy usługi projektowe i agrolotnicze.

Do jednego z naszych wydziałów produkcyjnych poszukujemy PILNIE:

Od: PZL S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy pracownika do Działu Jakości na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie operacji kontroli technicznej, w tym pomiarów i prób funkcjonalnych zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz obowiązującymi normami (także w języku angielskim)
  • potwierdzanie zgodności wyrobu oraz rejestrowanie i analizowanie niezgodności
  • nadzór nad wykonywanymi procesami technologicznymi.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości j. angielskiego – w mowie i piśmie
  • dobrej znajomości środowiska Microsoft Office
  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności pracy samodzielnej, przy jednoczesnym dotrzymywaniu terminów
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • elastyczności i gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • spostrzegawczości
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (abonament medyczny, kartę Multisport, zajęcia z j. angielskiego, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.