Kontroler Finansowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla innowacyjnej firmy z branży finansowej, oferującej dla Klientów usługi ubezpieczeniowe oraz leasingowe, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowywanie bieżących raportów wyników finansowych Spółki dla Funduszu Inwestycyjnego
  • przygotowanie budżetów okresowych oraz kontrola ich realizacji i analizy odchyleń
  • udział w opracowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • przygotowywanie danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji strategicznych
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów lub controllingu
  • doświadczenie w sporządzaniu raportów finansowych dla Zarządu
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość zagadnień controllingowych w tym tworzenie rezerw, analiza rachunku wyników, analiza bilansu
  • doświadczenie w analizie i tworzeniu planów finansowych
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i rzetelność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i Word
  • biegła znajomość języka angielskiego – min. C1

Oferujemy:

  • umowę o pracę z rynkowym wynagrodzeniem zasadniczym
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • pracę w firmie będącej na fali wzrostu (rozwój międzynarodowy)
  • udział w interesujących projektach
  • bardzo dynamiczne środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.