Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2018.

Kontroler Finansowy

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na nowo utworzone stanowisko Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie pracowała bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym w zakresie obsługi wszystkich podmiotów należących do spółki. Może to być bardzo ciekawe stanowisko dla kandydatów, nastawionych na pracę z szerokim zakresem obowiązków oraz dobrą znajomością IFRS.

Opis stanowiska

  • Kontrola wszystkich operacji księgowych pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami
  • Koordynacja procesu przygotowania budżetu rocznego oraz prognoz finansowych wraz z analizą odchyleń
  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych sprawozdań finansowych na cele raportowania grupowego
  • Kontrola w zakresie przygotowania raportowania statutowego
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług księgowych
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procesów biznesowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia w kontrolingu lub audycie finansowym (preferowanie w Wielkiej Czwórce)
  • Rozpoczęta ścieżka ACCA lub uzyskania kwalifikacji biegłego rewidenta będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość IFRS
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Biuro w Centrum Warszawy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Rolnictwo , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena