Opis stanowiska pracy

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od blisko 7 lat wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Numer referencyjny: KF/02/2018

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało m.in.:

  • współtworzenie zasad oraz procedur funkcjonowania w dedykowanym obszarze odpowiedzialności
  • przygotowywanie budżetu rocznego; kontrola i analiza realizacji zadań budżetowych; przygotowywanie strategii prowizyjnej
  • kontrola i analiza marż oraz kosztów; kontrola przepływu dokumentów księgowych; kontrola bieżącej sytuacji finansowej
  • udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • współpraca z działem księgowym w zakresie przygotowywania audytu

Oczekiwania względem Kandydata:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • wykształcenie wyższe, pożądane wykształcenie kierunkowe
  • znajomość rynku consumer finance
  • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • kompetencje kierownicze, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolności organizacyjno-analityczne
  • samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży finansowej
  • atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • karta sportowa
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem serwisu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Certyfikat KRAZ nr 11630

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Winckler Personal Sp. zo.o. Sp. k. zos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Analityka, Praca Kontrola jakości