Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, lidera w branży farmaceutycznej z wieloletnim doświadczeniem na rynkach całego świata, oferującego rozwiązania diagnostyczne poszukujemy Kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta, lidera w branży farmaceutycznej z wieloletnim doświadczeniem na rynkach całego świata, poszukujemy Kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń
  • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
  • Bliska współpraca z biznesem - dział sprzedaży (KPI, budżety, analiza marż i rentowności)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowości/Ekonomia)
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Kontrolera Finansowego
  • Wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (analiza budżetu, kontrola kosztów, analizy odchyleń)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z SAP lub innym systemem ERP
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i programu Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysoka premia roczna
  • Praca w międzynarodowej organizacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page