Opis stanowiska pracy

7-7-61510

Wraz z naszym Klientem - liderem w branży energetycznej, rozwijamy struktury działu controllingu strategicznego. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontrolera finansowego

Zakres zadań:
- koordynowanie procesów controllingowych w obszarze Grupy Kapitałowej,
- prowadzenie analiz mających na celu poprawę płynności finansowej,
- przygotowywanie raportów oraz prezentacji zarządczych,
- opracowywanie oraz kontrolowanie standardów w zakresie controllingu korporacyjnego grupy,
- współpraca z klientem wewnętrznym.

Wymagania:
- min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu,
- doświadczenie w obszarze koordynacji projektów, procesów w zakresie controllingu, audytu, finansów lub księgowości,
- znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
- preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
- bardzo dobra znajomość MS Excel,
- doświadczenie w pracy z bazami danych oraz systemami BI,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
- stabilne oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia,
- ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności (możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów) w firmie będącej liderem na rynku,
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji zawodowych,
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, dodatkowy dzień urlopu, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, programy rozwojowe).

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja