Kontroler finansowy - znana i stabilna firma z sektora oil&gas

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odp. za kontrolingową obsługę 2 linii biznesowych (budżetowanie, forecasty, analizy, raportowanie).
Kandydat/ka będzię współpracował z Controlling Managerem, CFO i innymi dywizjami.
Świetna propozycja dla osób:
- z 4-5 letnim doświadczeniem zawodowym w finansach (w tym min. rok w kontrolingu/raportowaniu)
- ceniących spokój i stabilizację oraz work&life balance

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży oil&gas o długoletniej tradycji (100 lat).

Opis stanowiska

  • Praca na 2 liniach biznesowych (P&L, bilans, wynik, kapitał obrotowy, marża, odchylenia, zapasy, ceny)
  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i analiz finansowych
  • Udział w cyklicznych zamknięciach (rezerwy, RMK itp.)
  • Analiza sprzedaży (rentowność, wolumen, per produkty, klienci)
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz grupowe (inwestycje, ubezpieczenia, wyniki, stany magazynowe, projekty)
  • Analizy rynkowe wraz z rekomendacjami (trendy, konkurencja, klienci)
  • Analiza kosztów OPEX, CAPEX
  • Wsparcie w obsłudze audytów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia itp)
  • Zrozumienie zasad rachunkowości
  • 4-5 lat doświadczenia (księgowość/sprawozdawczość/treasury) w tym min. 1 rok w kontrolingu
  • min. dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • mile widziana znajomość SAP
  • podstawy modelowania fin (SWAP, SPOT itp.) - mile widziane

Oferujemy

  • Praca w renomowanej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia roczna
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Hybrydowy model pracy + elastyczne godziny
  • Prestiżowa lokalizacja (okolice metra Dworzec Gdański)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page