Kontroler Finansowy z językiem francuskim

Warszawa, mazowieckie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • analiza obrotów na kontach analitycznych
  • kontrola i analiza budżetów, raportów miesięcznych, wskaźników
  • przeprowadzanie audytów i kontroli
  • kontrola kosztów lub przeprowadzanych działań
  • identyfikacja i wskazywanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu oddziałów
  • wsparcie Dyrektorów i Kierowników w obszarze finansowym oraz rozwoju biznesu

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrze znasz język francuski
  • masz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • posiadasz wiedzę m.in. z obszaru kontrolingu i rachunkowości zarządczej, zagadnień podatkowych
  • masz doświadczenie w dziale kontrolingu, audycie lub księgowości (mile widziane)
  • cechują Cię umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • należysz do osób otwartych, komunikatywnych, dokładnych
  • jesteś gotowy/-a do podróży służbowych

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse