Opis stanowiska pracy

9-7-57723

Dla naszego Klienta, niemieckiej grupy kapitałowej z siedzibą w Łodzi, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Zadania:

- Koordynowanie i czynny udział w procesie miesięcznego raportowania w Grupie;
- Udział w procesie konsolidacji miesięcznej/kwartalnej;
- Przygotowywanie budżetów i estymacji wyniku finansowego;
- Wyjaśnianie odchyleń;
- Analiza budżetów;
- Wspomaganie Zarządu w podejmowaniu decyzji poprzez przygotowywanie odpowiednich analiz;
- Udział w pracach związanych ze sporządzaniem jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego według IFRS;
- Inne analizy i raporty ad hoc;
- Bieżąca współpraca z bankami, audytorami i innymi instytucjami finansowymi.

Wymagania:
-Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu, analizie finansowej lub audycie finansowym;
- Wykształcenie wyższe (finansowe lub ścisłe);
- Mile widziane doświadczenie w BIG 4;
- Dobra znajomość zasad IFRS i polskiej sprawozdawczości;
- Bardzo dobra znajomość MS Excel;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy;
- Dokładność i terminowość, umiejętność pracy w zespole.

Korzyści:
- Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie o zasięgu międzynarodowym;
- Umowę o prace na pełen etat;
- Dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze;
-Możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja