Kontroler Finansowy Produkcji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, spółki z branży produkcyjnej poszukuję Kandydatów, którzy mają doświadczenie w kalkulacji i analizie kosztów produkcji.

Wybrana osoba dołączy do zespołu 3 Kontrolerów, którzy będą operacyjnie pracować na 6 zakładów produkcyjnych w ramach grupy kapitałowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, spółki z branży produkcyjnej poszukuję Kandydatów którzy mają doświadczenie w kalkulacji i analizie kosztów produkcji.

Wybrana osoba dołączy do zespołu 3 Kontrolerów którzy będą operacyjnie pracować na 6 zakładów w ramach grupy kapitałowej.

Opis stanowiska

  • Analiza i kontrola kosztów produkcyjnych
  • Przygotowanie budżetu/ kwartalnych forecastów
  • Kontrola wykonania i analiza odchyleń planów finansowych poszczególnych obszarów biznesowych
  • Bieżąca współpraca z menedżerami zakładów produkcyjnych
  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz rozwojowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zdobyte w audycie ogólnym - udział w projektach spółek produkcyjnych mile widziane
  • Doświadczenie w kontrolingu finansowym na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Doświadczenie w kalkulacji kosztów produkcyjnych
  • Doświadczenie w raportowaniu wyników finansowych - znajomość IFRS, PAS
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Znajomość Excel w stopniu średnio-zaawansowanym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
  • Udział w licznych projektach grupowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page