Kontroler Finansowy - Nieruchomości komercyjne

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za analizę i kontrolę wyników przypisanego portfolio inwestycji. Specyfika kontrolingu w organizacji zakłada silną ekspozycję na współpracę z biznesem oraz duży udział zadań ad-hoc w strukturze obowiązków. Jest to oferta skierowana do kandydatów, posiadających już min. kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Kontrolera Finansowego lub Biznesowego w sektorze nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka z branży nieruchomości komercyjnych o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kontroling oraz raportowanie wyników kilku inwestycji
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowania finansowego
  • Monitorowanie wyników oraz analiza powstałych odchyleń od zakładanego planu
  • Przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych dla Zarządu
  • Modelowanie finansowe oraz ocena rentowności nowych inwestycji
  • Optymalizacja istniejących procesów
  • Rozwój narzędzi analitycznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 4-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży nieruchomości, spółce deweloperskiej lub po stronie generalnego wykonawcy
  • Doświadczenie w audycie finansowym (BIG4) - mile widziane
  • Biegła znajomość MS Excel (VBA będzie atutem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, prezentacyjne
  • Proaktywność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro
  • Duża ekspozycja na współpracę z biznesem
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page