Kontroler Finansowy [m/f]

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to bardzo dobra propozycja dla osób z 5 letnim doświadczeniem w kontrolingu spółki z branży budowlanej lub pokrewnej (np. deweloper mieszkaniowy) lub mix -> audyt + wewnętrzny dział kontrolingu.

Kandydat/ka będzie odpowiedzialny/a za przygotowywanie raportów finansowych jak i zarżądczych, przygotowywanie budżetów, a także usprawnienia/wdrożenia w zakresie narzędzi kontrolingowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z liderów na rynku budowlanym - generalny wykonawca.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i kontrola budżetów miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Przygotowanie miesięcznych raportów zarządczych na potrzeby grupy kapitałowej
  • Wsparcie w procesie budżetowania w roku kalendarzowym
  • Bieżące wsparcie dla Kontrolerów Regionalnych
  • Zapewnienie efektywnego wsparcia w zakresie przygotowania raportów, zestawień oraz analiz finansowych koordynacji procesu budżetowania na poziomie Delegatury, wdrażania zmian przyjętych przez Grupę w procesie zarządzania
  • Inicjowanie procesów optymalizacyjnych
  • Wspieranie procesów przygotowania strategii w podległych obszarach, zgodnej z kierunkami strategicznymi firmy
  • Udział w tworzeniu oraz wdrażaniu procedur finansowo-księgowych
  • Doskonalenie narzędzi raportowania oraz controllingowych, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
  • Wsparcie w procesie optymalizacji procesów powiązanych z raportowaniem i controllingiem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Min 5 letnie doświadczenie w kontrolingu firm z branży budowlanej lub pokrewne (np. deweloper mieszkaniowy) lub mix -> audyt + wewnętrzny dział kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics AX
  • Samodzielność, sumienność, terminowość, inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy [rozpoczęcie pomiędzy 7 a 9]
  • Pakiet benefitów pozapłacowych [prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe etc.]
  • Bonus roczny
  • Lokalizacja: Mokotów [blisko metra]
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page