Kontroler Finansowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku w branży mediowej poszukujemy Kontrolera Finansowego

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Osobie na stanowisku Kontrolera Finansowego, która będzie raportowała bezpośrednio do CFO, powierzone będą następujące obowiązki:

  • Sporządzanie miesięcznych raportów finansowych spółki, bieżących analiz finansowych i rozliczeń projektów
  • Sporządzanie budżetu firmy i kontrola jego wykonania wraz z forecastami w trakcie trwania roku
  • Sporządzanie raportu cash flow
  • Bieżące monitorowanie kosztów firmy w porównaniu z budżetem i rokiem poprzednim, sugestie redukcji
  • Bieżąca kontrola dekretów księgowych oraz współpraca z działem księgowym
  • Analiza marży towarowej i przyczyn odchyleń
  • Kontrola księgowań rozrachunków oraz sald magazynów
  • Przygotowywanie danych do corocznego audytu, kontrola ostatecznej wersji Sprawozdania Finansowego za dany rok
  • Sporządzanie raz w roku Business Planu na kolejne lata
  • Wykonywanie zadań powierzonych przez Przełożonego

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale controllingu - warunek konieczny
    Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość, ekonomia) - warunek konieczny
  • Biznes partnering w obszarze kontrolingu finansowego, komercyjnego, którego wnioski będą bazą do podejmowania decyzji dla zarządu
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowości
  • Doświadczenie w aktywnym wspieraniu działów sprzedaży i marketingu - mile widziane
  • Zaawansowana znajomość MS Excel i z narzędziami Business Intelligence
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we wdrażaniu programów typu ERP - mile widziane
  • Dobra organizacja pracy i profesjonalizm w działaniu
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Osoba samodzielna, która będzie sugerowała rozwiązania - pro-aktywna

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Biznes partnering dla działów Sprzedaży, Marketingu, ECommerce i Logistyki
  • Prace w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora Mediowego/Retail
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page