Kontroler Finansowy (IFRS)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kontroling finansowy oraz sprawozdawczość wybranych inwestycji zlokalizowanych na terenie Polski. Jest to bardzo przekrojowe stanowisko zakładające również koordynację współpracy z firmami zewnętrznymi, pozwalające mieć wgląd w pełną sytuację finansową obsługiwanych podmiotów. Idealnym kandydatem jest osoba posiadające 3-letnie doświadczenie w audycie finansowym spółek real estate.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kontroling finansowy wybranych inwestycji
  • Nadzór nad procesem budżetowania i prognozowania finansowego
  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych raportów finansowych na potrzeby konsolidacji
  • Koordynacja pracy biura rachunkowego, monitorowanie zgodności z lokalnymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Koordynacja pracy zarządców nieruchomości w zakresie sprawozdawczości finansowej
  • Planowanie przepływów pieniężnych
  • Przygotowywanie analiz kowenantów i raportowanie do banków zgodnie z umowami kredytowymi
  • Współpraca z bankami, doradcami prawnymi, podatkowymi, audytorami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie w audycie finansowym (BIG4) spółek z sektora nieruchomości lub kontrolingu oraz sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość IFRS - warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (B2+/C1)
  • Wysokie zdolności analityczne, dokładność i terminowość
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Rewelacyjna atmosfera pracy, elastyczność
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page