Kontroler finansowy/Finance Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla mojego Klienta, firmy usługowej z obszaru reklamy i marketingu poszukuję kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego/ Finance Managera.

Informacje o kliencie

Potencjalnym pracodawcą jest spółka będąca liderem w swojej branży, o ambitnych planach rozwoju i dobrych perspektywach rynkowych. Klientem jest spółka będąca startup'em o kilkuletniej historii. W związku z rozwojem działalności poszukuje Kandydata na pozycję Kontrolera Finansowego/ Finance Managera.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całością finansów spółki
  • Odpowiedzialność za planowanie, budżetowanie
  • Przygotowywanie raportów zarządczych
  • Raportowanie do zarządu
  • Usprawnienie systemów i procesów
  • Udział we wdrożeniu systemu klasy ERP
  • Optymalizacja polityki podatkowej
  • Zarządzanie płynnością
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Udział w audycie zewnętrznym i wewnętrznym
  • Zarządzanie zespołem

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów
  • Silne kompetencje techniczne: Excel, VBA
  • Kompetencje managerskie
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • Rozwinięte kompetencje analityczne
  • Business Partner dla Top Managmentu
  • Inicjatywa, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Klarowna ścieżka awansu wewnątrz organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page