Kontroler Finansowy (fashion - nowe stanowisko)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, znanej marki sprzedającej ekskluzywne ubrania oraz dodatki, na nowo utworzone stanowisko poszukuje osoby, która będzie wspierała i tworzyła dział finansowy.

Poszukuję osoby która jest otwarta na nowe wyzwania, chce wziąć udział w procesie tworzenia/ zmian w firmie która bardzo dynamicznie się rozwija.

Informacje o kliencie

Biuro naszego Klienta mieści się w ścisłym Centrum Warszawy

Opis stanowiska

  • Udział w opracowywaniu prognoz, planów, strategii i budżetów wraz z kontrolą ich realizacji.
  • Planowanie i monitorowanie płynności finansowej.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów (księgowych, finansowych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych czy rozrachunkowych).
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu systemów raportowania i obiegu informacji.
  • Analiza kosztów i propozycje rekomendacji w zakresie optymalizowania kosztów.
  • Opracowywanie biznesplanów.
  • Wspomaganie księgowości (tworzenie kalkulacji, naliczanie odchyleń, tworzenie rezerw, itp).
  • Udział we wdrożeniach raportowania BI.
  • Współpraca z instytucjami finansującymi i doradcami zewnętrznymi w ramach przeprowadzanych w spółce działań.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonimiczne.
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kontrolera Finansowego.
  • Bardzo dobra znajomość rachunkowości zarządczej.
  • Otwartość i elastyczność na wprowadzane zmiany.
  • Analityczne myślenie, umiejętności komunikacyjne.
  • Odpowiedzialność, stanowczość podejmowania decyzji.
  • Zaawansowana znajomość programów (m. in. Excel).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje biznesową.

Oferujemy

  • Praca na nowo utworzonym stanowisku
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w biurze w Centrum Warszawy (firma nie zapewnia parkingu ani samochodu)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page