Kontroler Finansowy (f/m)

Michael Page

Błonie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kontrolera Finansowego. Osoba, która dołączy do zespołu współodpowiedzialna będzie za dostarczanie kierownictwu spółek grupy kapitałowej informacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji. Zakres zadań obejmować będzie obszary kontrolingu biznesowego, finansowego i operacyjnego

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, operatora logistycznego, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Kontrolera Finansowego

Opis stanowiska

*Sporządzanie analiz na podstawie zgromadzonych danych finansowych
*Prognozowanie i planowanie przyszłych przedsięwzięć w oparciu o dane historyczne
*Sprawdzanie opłacalności produktów oferowanych przez firmę
*Współpraca przy tworzeniu budżetu
*Kontrola kosztów
*Współpraca przy tworzeniu strategii finansowych, krotko- i długoterminowych
*Optymalizacja procesów, poprawa i rozwój narzędzi do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie
*Kontrola zamknięć miesiąca i danych z działu księgowości

Profil kandydata

*Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
*Min. 3 lata doświadczenia w dziale kontrolingu, finansowym lub audycie zewnętrznym
*Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
*Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji danych
*Znajomość MS Excel i Access w stopniu eksperta, umożliwiająca tworzenie narzędzi do optymalizacji i usprawnień raportowania oraz procesów wewnętrznych
*Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Możliwość brania udziału w dynamicznym rozwoju Firmy i wpływania na kierunki tego rozwoju.
  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bogata oferta szkoleń i wiele innych)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Błonie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page