Kontroler Finansowy ds.sprawozdawczości finansowej grupy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Nowo powstałe stanowisko. Jako członek Zespołu kontrolingu finansowego - będzie odpowiedzialna za samodzielne wykonywanie zadań z zakresu planowania oraz kontroli finansowej Grupy. Dodatkowo będzie aktywnie uczestniczyć w procesie konsolidacji Grupy i przygotowywać raporty finansowe wg MSSF/ IFRS

Lokalizacja: Południe Warszawy

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider wśród deweloperów na rynku Polskim. Aktualnie są na dużym etapie rozwoju. Jest to firma w której można pracować długoterminowo. Atmosfera przyjazna, rodzinna. To świetne miejsce dla osób, które chcą rozwijać się merytorycznie.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie zróżnicowanych analiz finansowych Grupy;
  • Uczestniczenie w procesie planowania finansowego, sporządzanie projekcji finansowych Grupy,
  • Analizowanie budżetów projektów inwestycyjnych Grupy,
  • Aktywny udział w procesie konsolidacji danych finansowych,
  • Uczestniczenie w procesie cyklicznego raportowania finansowego, zaangażowanie w sprawozdawczość statutową spółek Grupy, MSSF/IFRS
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami, w tym audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca ze wszystkim departamentami Grupy,
  • Inne zlecone analizy i zadania ad hoc.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego,
  • Znajomość standardów rachunkowości (w szczególności MSSF),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w audycie finansowym w jednej ze spółek BIG 4, a następnie w biznesie (mile widziana branża nieruchomości),
  • Dobra znajomość tematyki rachunkowości zarządczej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, pracy pod presją czasu,
  • Przywiązywanie uwagi do szczegółów, analityczne myślenie, postawa proaktywna, otwartość na zmiany

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy
  • dofinansowanie do języków
  • bony na święta
  • bonusy kwartalne
  • HO okazjonalnie
  • korzystny pakiet ubezpieczeniowy
  • stanowisko dedykowane do osób chcących związać się z organizacją w dłuższej perspektywie czasu
  • parking pracowniczy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page