Kontroler Finansowy (branża recyklingowa) (m/k)

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku obejmie kluczową rolę w zespole kierującym zakładem. Będzie istotnym wsparciem Dyrektora Zakładu w obszarze finansowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży recyklingowej, zajmująca się wytwarzaniem paliw alternatywnych dla różnych sektorów gospodarki.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu zamykania miesiąca
  • Sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów operacyjnych dotyczących zakładu
  • Analizowanie odchyleń, przekazywanie wyjaśnień i rekomendacji dla Dyrektora Zakładu
  • Przygotowywanie prognozy rachunków zysków i strat, bilansów i zestawienia środków pieniężnych
  • Bieżące zarządzanie kapitałem obrotowym Zakładu
  • Ścisła współpraca z Kontrolerem Grupy, Działem Księgowości oraz pozostałym zespołem w zakresie identyfikacji nieefektywności, wprowadzania optymalizacji i poprawy wyników

Profil kandydata

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów (w firmie produkcyjnej)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność, samodzielność i proaktywność w działaniu

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość pracy w stale rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page