Kontroler Finansowy/Biznesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie miał styczność z przekrojowym zakresem zadań kontrolingowych na rzecz spółki matki oraz 2-3 spółek celowych.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują pracy z niewycinkowym zakresem zadań w stabilnej organizacji, która dynamicznie się rozwija.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B.

Opis stanowiska

  • Budżetowanie i prognozowanie wyników operacyjnych oraz przepływów pieniężnych (cash flow)
  • Raportowanie wyników miesięcznych, analiza odchyleń
  • Analiza oraz kalkulacja ofertowa nowych kontraktów
  • Udział w konsolidacji sprawozdań finansowych oraz opracowywanie pakietów sprawozdawczych
  • Analiza wymagań biznesowych, benchmark konkurencji, proponowanie i weryfikacja rozwiązań
  • Raportowanie efektywności finansowej kontraktów, budowa i analiza KPI

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu.
  • Dobra znajomość Excela
  • Kwalifikacje (ACCA, CFA, CIMA) - mile widziane

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów
  • Premia roczna
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page