Kontroler ds. Raportowania (Business Intelligence)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla mojego Klienta, spółki z branży FMCG, która wchodzi w skład międzynarodowej grupy poszukuję Kandydata, który będzie odpowiedzialny za rozwój narzędzi ds. rozwoju raportowania.

Informacje o kliencie

Kandydat rozpocznie pracę w spółce o rozpoznawalnej marce i będzie członkiem projektu odpowiedzialnego za rozwój narzędzi Business Intelligence.

Opis stanowiska

  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Optymalizacja raportowania w zakresie planowania i konsolidacji
  • Współpraca z Business Process Owner we wdrażaniu nowych rozwiązań kontrolingowych
  • Rozwój narzędzi kontrolingu finansowego
  • Usprawnianie procesów i mapowanie procesów w SAP BPC
  • Zaangażowanie w projekty IT mające na celu rozwój narzędzi i systemów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finanse, informatyka, ekonometria)
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu systemów kontrolingowych
  • Bardzo dobra znajomość Excel, w tym programowanie VBA
  • Znajomość SAP BW (BEx Analyzer), SAP BW/IP
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na SAP HANA
  • Umiejętności programowania w dowolnym języku
  • Wiedza na temat hurtowni danych
  • Analityczne podejście do danych finansowych

Oferujemy

  • Pomoc w zdobyciu certyfikatów: CIMA/ACCA
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Fundusz emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page