Kontroler Biznesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie pierwszym punktem kontaktu dla Dyrektora Sprzedaży oraz Key Account Managerów w zakresie spraw finansowych związanych z wybraną linią biznesową. Jest to stanowisko nastawione na bezpośrednie wsparcie Działu Sprzedaży w podejmowanych decyzjach poprzez dostarczenie analiz finansowo-biznesowych oraz kontrolę realizacji planów i przedstawianie rekomendacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka dystrybucyjna.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie budżetów oraz prognoz finansowych
  • Kontrola realizacji planów, analiza odchyleń i przedstawianie rekomendacji
  • Raportowanie wyników finansowych poszczególnych linii biznesowych
  • Sporządzanie analiz dotyczących warunków handlowych np. rabatów i promocji
  • Ocena rentowności klientów oraz grup produktowych
  • Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz Dyrektorem Finansowym
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze kontrolingu
  • Doświadczenie we współpracy z działem sprzedaży - mile widziane
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz systemów ERP
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami BI - mile widziane
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Proaktywność, nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Hybrydowy model pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page