Kontroler Biznesowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta – lidera w branży rozwiązań edukacyjnych – szukamy doświadczonego Kontrolera Biznesowego.

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywna współpraca z działami komercyjnymi
  • Przygotowywanie rekomendacji biznesowych (m. in. z zakresu działań promocyjnych, inwestycyjnych, dotyczących cen produktu)
  • Uczestnictwo w procesie planowania strategicznego, prognozowania i budżetowania
  • Proaktywne wskazywanie szans i zagrożeń dla biznesu
  • Zarządzanie kapitałem obrotowym i CashFlow
  • Usprawnianie procedur oraz rozwój narzędzi kontrolingowych
  • Udział w strategicznych projektach wewnętrznych m. in. w zakresie wyceny i ustalania KPI
  • Udział w konsolidacji i integracji danych oraz raportowaniach cyklicznych
  • Budowanie business case’ów
  • Antycypowanie ryzyk
  • Planowanie i raportowanie prognoz do EBIT
  • Ścisła współpraca z działem księgowości, audytorami oraz zapewnienie merytorycznego wsparcia w szeroko pojętym obszarze zagadnień finansowo-kontrolingowych

Wymagania:

  • 5-6 lat doświadczenia w kontrolingu biznesowym i/lub finansowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość przepisów prawnych w obszarze finansów
  • Doskonała znajomość Microsoft Excel (dodatkowy atut: makra, VBA)
  • Znajomość systemów klasy ERP i aplikacji kontrolingowych
  • Biznesowe podejście
  • Umiejętność analizowania, interpretacji i przejrzystej wizualizacji danych
  • Inicjatywa w działaniu, innowacyjne podejście, szukanie możliwości i nowych rozwiiązań
  • Samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów, wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane szkolenia ACCA/CIMA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Refundacja okularów do pracy przy komputerze
  • Darmowe produkty oraz rabaty
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.