Konsultant w dziale wynajmu samochodów zastępczych

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Koordynacja zleceń wynajmu pojazdów,
  • Ewidencja zleceń wynajmu pojazdów w systemie IT,
  • Koordynacja w zakresie przedłużeń wynajmu pojazdów,
  • Koordynacja procesu rozliczeń zrealizowanych wynajmów,
  • Obsługa wewnętrznego systemu IT firmy,
  • Współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces wynajmu pojazdów.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Zaangażowania, systematyczności oraz odpowiedzialnego podejścia
    do zadań,
  • Kmunikatywności,
  • Gotowości do pracy opartej na kontaktach telefonicznych i pracy
    z komputerem/systemem IT,
  • Dyspozycyjności poniedziałek-piątek w godzinach 8.00 -16.00
    lub 10.00 -18.00 (wybrane dni tygodnia w pierwszym przedziale czasowym, wybrane w drugim),
  • Dobrej znajomości obsługi komputera,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Otwartości, pozytywnego nastawienia, gotowości do uczenia się,
  • Mile widziane : doświadczenie w pracy w rent a car – obsłudze klienta oraz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (w dziale obsługi klienta lub infolinii).

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w rozwijającym się dziale firmy,
  • Pozytytywną atmosferę pracy,
  • Możliwości rozwoju wraz z rozwojem działu/firmy, w zależności
    od osiąganych rezultatów pracy na obecnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.