Konsultant Telefoniczny

Free Options

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telestrada S.A. poszukuje osób do telefonicznego umawiania spotkań przedstawicielom handlowym.

Jeżeli:

lubisz nawiązywać kontakty z ludźmi
jesteś kreatywny
chcesz pracować według własnych potrzeb

Zapewniamy:

stawkę godzinową od 13,00 zł/h + prowizje za umówione spotkanie
zdobycie bezcennego doświadczenia
pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

uczciwości, rzetelności
chęci do pracy
dużo motywacji i uśmiechu

Dołącz do nas, nie będziesz żałował!

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu nawiązania współpracy zgodnie z przepisani ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Usługi telekomunikacyjne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa