Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest Empik - lider branży e-commerce w Polsce. Naszego klienta wspieramy w zakresie obsługi klientów i zamówień w sklepie internetowym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Konsultant telefoniczny – obsługa infolinii przychodzącej

miejsce pracy: Warszawa, przy stacji WKD Raków

Twoje zadania:

  • obsługa telefoniczna klientów – tylko połączenia przychodzące dotyczące zamówień w sklepie online
  • obsługa korespondencji mailowej z klientami
  • budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy
  • Poszukujemy osób, które:
  • posiadają dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz świetnie czują się w kontakcie z innymi
  • odznaczają się komunikatywnością, kreatywnością oraz entuzjazmem
  • dobrze czują się w obsłudze komputera
  • mogą pracować w systemie zmianowym – dopasowanym do indywidualnych potrzeb

W zamian zaoferujemy Ci:

  • godziny pracy głównie 08:00-21:00, pełny lub niepełny etat, możliwość indywidualnego dopasowania
  • profesjonalne szkolenie wstępne w ramach godzin pracy
  • realną możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • pracę w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
  • atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, stypendia firmowe, ciekawe konkursy, do wygrania wycieczki zagraniczne, niespodzianki, słodkie i słone dni
  • dodatkowe pieniądze za polecanie osób do pracy!
  • stawkę godzinową minimum 11,13 netto/godz. plus system motywacyjny
  • umowa zlecenie/zlecenie +ZUS

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta przyślij nam swoje cv poprzez przycisk APLIKUJ

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta